Vítejte

Naše firma nabízí skladové kontejnery, prodej a montáž montovaných hal a skladů. Méme řešení, která vám pomohou rychle rozšířit vaše skladové prostory. Montované sklady, haly a kontejnery lze navíc jednoduše kdykoliv dle potřeby rozšířit. Vaše skladové prostory mohou růst s Vámi.

Novinky

Květnové slevy na skladové kontejnery

05.05.2014 07:11

Využijte naší květnové nabídky a rozšiřte si skladové zázemí za velmi příznivé ceny! Tato sleva je na skladové kontejnery a příslušenství. Jak na to? Zašlete nám svou poptávku a my Vám obratem vypracujeme cenovou nabídku. Vybírat můžete z široké nabídky kvalitních kontejnerů. Všechny typy naleznete v rozsáhlém katalogu.

skladové-kontejnery 

Bezpečnostní závora ke kontejneru zdarma

07.04.2014 06:45

Nakupte dva skladové kontejnery libovolného rozměru a dostanete zdarma ke každému bezpečnostní závoru. Skladový kontejner tak bude bezpečně zajištěn proti vloupání. Využijte této nabídky a kontaktujte nás +420 725 280 857, halysklady@email.cz

 

skladové kontejner - haly-sklady.czbezpečnostní tyč skladového kontejneru

Tyto kontejnery můžou sloužit jako stavební buňka, skladový prostor u domu, stavební sklad, příruční sklad, skladová buňka, skladovací prostor pro podnikání a mnoho dalších možností využití.

 

Kontejnery - skladování s přepravou zdarma

17.03.2014 10:41

Využijte naší nabídku na mobilní skladové kontejnery s přepravou zdarma! Nakupte tři různé nebo stejné typy skladových kontejnerů a my vám je dovezeme na místo zcela zdarma. V naší nabídce naleznete kontejnery pro široké využití. Tato akce je platná pro objednávky do konce měsíce března 2014.

 

mobilní skladové kontejnery

<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17 >>

Jaké typy skladovacích prostor nabízíme?

Nejmenší skladové prostory a nejrychleji k dodání jsou skladové kontejnery. Mnoho variant provedení a délek kontejneru. Dodání kontejnerů ihned po objednání. Vlastní nízkonákladová přeprava po ČR, SR, ale i po zemích EU. Dále nabízíme také pronájem kontejnerů.

 

 

Větší prostor pro skladování nabízí sestava skladových kontejnerů, neboli kontejnerová hala či kontejnerový sklad. Sklady nabízejí prostor až 5x6m. Montáž netrvá ani hodinu. A díky jednoduchému systému je takovýto sklad maximálně bezpečný.

vyroba hal,výroba montovaných halmontované haly,skladové haly,ocelové haly

 

 

Dalším typem skladových prostor je montovaná hala. Montované haly dodáváme jako typové prefabrikované sestavy s jednoduchou a rychlou montáží, ale taky atypické haly dle požadavku zákazníka. Naše nabídka typů a rozměrů montovaných hal je díky modulovému systému velmi široká.

ocelové montované haly,skladové halyskladovací haly,pronájem hal

 

Dále nabízíme atypická prostorová řešení skladů, vytvořená za pomocí sestav skladových kontejnerů. Tato řešení můžete využít na stavbách jako stavební buňky a zázemí na staveništích, sklady pneumatik, sklady materiálu, skladové prostory pro ukládání a redistribuci zboží. A mnoho dalších možností využití.

prodej kontejnerů,pronájem kontejnerů

 

Vydělávejte s námi!

Vlastníte vhodné nevyužité zpevněné plochy či halové a skladové prostory? Nabízíme řešení jak vydělat. V případě zájmu nás kontaktujte. Zajímavé jsou zpevněné plochy s příjezdovou cestou již od 12m2.

Kontaktovat nás můžete na halysklady@email.cz

 

 

 

CZIN.eu
TOPlist