Vítejte

Naše firma nabízí skladové kontejnery, prodej a montáž montovaných hal a skladů. Méme řešení, která vám pomohou rychle rozšířit vaše skladové prostory. Montované sklady, haly a kontejnery lze navíc jednoduše kdykoliv dle potřeby rozšířit. Vaše skladové prostory mohou růst s Vámi.

Novinky

Montované haly-skladové prostory rychle a kvalitně

08.04.2013 08:39

Uvažujete o rozšíření skladových prosor? Montované skladové haly mohou být řešením. Prohlédněte si typy montovaných a hal a nechcte si vypracovat cenu montované haly zdarma. Těšíme se na vaše poptávky, které můžete zasílat na e-mail: halysklady@email.cz

 

montované haly a sklady

 

Potřebujete skladovat menší množství zboží a materiálu? Montované skladové kontejnery mohou být řešením.

Montované haly v provedení autoservis a pneuservis

07.02.2013 07:05

Montované haly a skladové haly lze přizpůsobit požadavkům zákazníka. Jednou z variant je pneuservis nebo autoservis na míru. Na obrázku níže si můžete prohlédnout jak takové provedení vypadá. Pokud vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás na e-mail: halysklady@email.cz, tel.: +420 725 280 857.

 

montavané haly v provedení pneuservis a autoservis

 

Potřebujete rychle vyřešit skladové prostory? Skladový kontejner může pomoci. Prohlédněte si nabídku kontejnerů kliknutím na odkaz skladový kontejner

 

 

zpět na úvodní stránku

Ceník kontejnerů pro rok 2013 - vyžádejte si cenu skladových kontejnerů

04.01.2013 08:36

Ceny skladových kontejnerů pro rok 2013 jsou příznivé. Nabízíme skladové kontejnery s dopravou na místo určení. Přesvědčte o nízkých cenách a zašlete nám svou poptávku na e-mail: halysklady@email.cz

<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 >>

Jaké typy skladovacích prostor nabízíme?

Nejmenší skladové prostory a nejrychleji k dodání jsou skladové kontejnery. Mnoho variant provedení a délek kontejneru. Dodání kontejnerů ihned po objednání. Vlastní nízkonákladová přeprava po ČR, SR, ale i po zemích EU. Dále nabízíme také pronájem kontejnerů.

 

 

Větší prostor pro skladování nabízí sestava skladových kontejnerů, neboli kontejnerová hala či kontejnerový sklad. Sklady nabízejí prostor až 5x6m. Montáž netrvá ani hodinu. A díky jednoduchému systému je takovýto sklad maximálně bezpečný.

vyroba hal,výroba montovaných halmontované haly,skladové haly,ocelové haly

 

 

Dalším typem skladových prostor je montovaná hala. Montované haly dodáváme jako typové prefabrikované sestavy s jednoduchou a rychlou montáží, ale taky atypické haly dle požadavku zákazníka. Naše nabídka typů a rozměrů montovaných hal je díky modulovému systému velmi široká.

ocelové montované haly,skladové halyskladovací haly,pronájem hal

 

Dále nabízíme atypická prostorová řešení skladů, vytvořená za pomocí sestav skladových kontejnerů. Tato řešení můžete využít na stavbách jako stavební buňky a zázemí na staveništích, sklady pneumatik, sklady materiálu, skladové prostory pro ukládání a redistribuci zboží. A mnoho dalších možností využití.

prodej kontejnerů,pronájem kontejnerů

 

Vydělávejte s námi!

Vlastníte vhodné nevyužité zpevněné plochy či halové a skladové prostory? Nabízíme řešení jak vydělat. V případě zájmu nás kontaktujte. Zajímavé jsou zpevněné plochy s příjezdovou cestou již od 12m2.

Kontaktovat nás můžete na halysklady@email.cz

 

 

 

CZIN.eu
TOPlist