Vítejte

Naše firma nabízí skladové kontejnery, prodej a montáž montovaných hal a skladů. Méme řešení, která vám pomohou rychle rozšířit vaše skladové prostory. Montované sklady, haly a kontejnery lze navíc jednoduše kdykoliv dle potřeby rozšířit. Vaše skladové prostory mohou růst s Vámi.

Novinky

Montovaná hala s výškou 3m, dobré a levné řešení skladových prostor

13.12.2012 13:35

Montovaná hala s výškou 3m je správným řešením pro rozšíření, nebo vybudování vašich prostor pro skladování. Pro její montáž je zapotřebí pouze zpevněná plocha betonová, asfaltová, nebo případně betonové patky v místech kotvení. Montáž haly probíhá sestavením prefabrikátů a je možné si jí prohlédnout po kliknutní na odkaz monovaná hala montáž. Pro technické informace o tomto typu montované haly klikněte na odkaz montovaná hala.

 

Skladový kontejner

15.11.2012 13:19

Skladový kontejner délky 6m je dobrý řešením pro skladování materiálu, zboží a nářadí. Jeho rozměry jsou 6000x2200x2200mm. Má dvoukřídlá vrata o rozměru 1930x1930mm. V rozích je opatřen otvory pro manipulaci jeřábem. Podlaha skladového kontejneru je dřevěná. Tento kontejner dodáváme v rozloženém stavu a za příplatek ve smontovaném stavu. Více informací se dozvíte v katalogu kliknutím na odkaz skladový kontejner, nebo nás kontaktujte emailem halysklady@email.cz a volat můžete na tel.: +420 725 280 857.

 

Montovaná skladová hala NSBH2600

07.11.2012 10:39

Budujete skladové prostory? Rozšiřujete firemní zázemí? Montovaná hala NSBH2600, je rychlosestavitelná ocelová hala s výškou 2,6m. Její předností je rychlá montáž a variabilita pro další rozšíření skladových prostorů do budoucna. Zjednodušeně napsáno, pouze dokoupíte další modul. Pro více informací o tomto typu skladové haly se dozvíte po kliknutí na odkaz skladovací hala. Vyžádejte si cenovou nabídku, nebo ceník montované ocelové haly e-mailem: halysklady@email.cz

<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 >>

Jaké typy skladovacích prostor nabízíme?

Nejmenší skladové prostory a nejrychleji k dodání jsou skladové kontejnery. Mnoho variant provedení a délek kontejneru. Dodání kontejnerů ihned po objednání. Vlastní nízkonákladová přeprava po ČR, SR, ale i po zemích EU. Dále nabízíme také pronájem kontejnerů.

 

 

Větší prostor pro skladování nabízí sestava skladových kontejnerů, neboli kontejnerová hala či kontejnerový sklad. Sklady nabízejí prostor až 5x6m. Montáž netrvá ani hodinu. A díky jednoduchému systému je takovýto sklad maximálně bezpečný.

vyroba hal,výroba montovaných halmontované haly,skladové haly,ocelové haly

 

 

Dalším typem skladových prostor je montovaná hala. Montované haly dodáváme jako typové prefabrikované sestavy s jednoduchou a rychlou montáží, ale taky atypické haly dle požadavku zákazníka. Naše nabídka typů a rozměrů montovaných hal je díky modulovému systému velmi široká.

ocelové montované haly,skladové halyskladovací haly,pronájem hal

 

Dále nabízíme atypická prostorová řešení skladů, vytvořená za pomocí sestav skladových kontejnerů. Tato řešení můžete využít na stavbách jako stavební buňky a zázemí na staveništích, sklady pneumatik, sklady materiálu, skladové prostory pro ukládání a redistribuci zboží. A mnoho dalších možností využití.

prodej kontejnerů,pronájem kontejnerů

 

Vydělávejte s námi!

Vlastníte vhodné nevyužité zpevněné plochy či halové a skladové prostory? Nabízíme řešení jak vydělat. V případě zájmu nás kontaktujte. Zajímavé jsou zpevněné plochy s příjezdovou cestou již od 12m2.

Kontaktovat nás můžete na halysklady@email.cz

 

 

 

CZIN.eu
TOPlist