Vítejte

Naše firma nabízí skladové kontejnery, prodej a montáž montovaných hal a skladů. Méme řešení, která vám pomohou rychle rozšířit vaše skladové prostory. Montované sklady, haly a kontejnery lze navíc jednoduše kdykoliv dle potřeby rozšířit. Vaše skladové prostory mohou růst s Vámi.

Novinky

Prosnájem skladových kontejnerů

18.10.2012 15:57

Nabízíme pronájem kontejnerů včetně dopravy na místo určení. Vyžádejte si cenovou nabídku na pronájem kontejnerů. Celo nabídku a typy kontejnerů si můžete prohlédnou po kliknutí na odkaz kontejnery pronájem.

Levné sklady

08.10.2012 10:43

Potřebujete levné skladové prostory? Prohlídněte si naší nabídku montovaných skladů. Montované sklady, kterým se také říká kontejnerové haly u nás můžete pořídit skutečně levně. Nabízíme několik variant provedení. Přesvědčte se kliknutím na odkaz sklady montované. Nebo si vyžádejte ceník montovaných hal a skladů na adrese halysklady@email.cz.

Nabídka levných skladových kontejnerů

14.09.2012 09:54

Nabízíme prodej levných skladových kontejnerů.Kontejnery pro bezpečné skladování materiálu a zboží. Pro více informací kliněte na skladové kontejnery.

<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19

Jaké typy skladovacích prostor nabízíme?

Nejmenší skladové prostory a nejrychleji k dodání jsou skladové kontejnery. Mnoho variant provedení a délek kontejneru. Dodání kontejnerů ihned po objednání. Vlastní nízkonákladová přeprava po ČR, SR, ale i po zemích EU. Dále nabízíme také pronájem kontejnerů.

 

 

Větší prostor pro skladování nabízí sestava skladových kontejnerů, neboli kontejnerová hala či kontejnerový sklad. Sklady nabízejí prostor až 5x6m. Montáž netrvá ani hodinu. A díky jednoduchému systému je takovýto sklad maximálně bezpečný.

vyroba hal,výroba montovaných halmontované haly,skladové haly,ocelové haly

 

 

Dalším typem skladových prostor je montovaná hala. Montované haly dodáváme jako typové prefabrikované sestavy s jednoduchou a rychlou montáží, ale taky atypické haly dle požadavku zákazníka. Naše nabídka typů a rozměrů montovaných hal je díky modulovému systému velmi široká.

ocelové montované haly,skladové halyskladovací haly,pronájem hal

 

Dále nabízíme atypická prostorová řešení skladů, vytvořená za pomocí sestav skladových kontejnerů. Tato řešení můžete využít na stavbách jako stavební buňky a zázemí na staveništích, sklady pneumatik, sklady materiálu, skladové prostory pro ukládání a redistribuci zboží. A mnoho dalších možností využití.

prodej kontejnerů,pronájem kontejnerů

 

Vydělávejte s námi!

Vlastníte vhodné nevyužité zpevněné plochy či halové a skladové prostory? Nabízíme řešení jak vydělat. V případě zájmu nás kontaktujte. Zajímavé jsou zpevněné plochy s příjezdovou cestou již od 12m2.

Kontaktovat nás můžete na halysklady@email.cz

 

 

 

CZIN.eu
TOPlist