Vítejte

Naše firma nabízí skladové kontejnery, prodej a montáž montovaných hal a skladů. Méme řešení, která vám pomohou rychle rozšířit vaše skladové prostory. Montované sklady, haly a kontejnery lze navíc jednoduše kdykoliv dle potřeby rozšířit. Vaše skladové prostory mohou růst s Vámi.

Novinky

Kontejnery - akční nabídky

25.08.2014 07:11

Vybírejte si z velké nabídky kontejnerů. Naše nabídka je široká, kontejnery je možné upravovat nebo dopnit o okna, bezpečnostní závory nebo prosvětlovací pruhy.

 

Využijte i srpnovou akční nabídku. Chcete vědět více? Napište nám

Skladový kontejner s bezpečnostní závorou zdarma

02.06.2014 06:05

Při zakoupení kontejneru v měsíci červnu získáte bezpečnostní závoru na skladový kontejner zdarma. Této nabídky nabídky můžete využít při nákupu jakéhokoliv mobilního skladového kontejneru a v libovolném počtu. Bezpečné skladování s www.haly-sklady.eu

mobilní skladové kontejnery

Skladové kontejnery s průsvitem ve střeše

19.05.2014 06:24

Průsvit ve střeše skladového kontejneru přivede dostatek světla do vnitřního prostoru. Jedná se o pás široký 770mm, který je po celé délce střechy kontejneru. Tyto průsvitné pruhy jsou určeny pro kontejnery všech délek. Využijte široké nabídky dopňkových výbav a variant provedení kontejnerů.

kontejnery skladové s průsvitemskladovací kontejnery

SKLADOVÉ KONTEJNERY ve standardním provedení v cenách od 13 790 Kč bez DPH

<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 >>

Jaké typy skladovacích prostor nabízíme?

Nejmenší skladové prostory a nejrychleji k dodání jsou skladové kontejnery. Mnoho variant provedení a délek kontejneru. Dodání kontejnerů ihned po objednání. Vlastní nízkonákladová přeprava po ČR, SR, ale i po zemích EU. Dále nabízíme také pronájem kontejnerů.

 

 

Větší prostor pro skladování nabízí sestava skladových kontejnerů, neboli kontejnerová hala či kontejnerový sklad. Sklady nabízejí prostor až 5x6m. Montáž netrvá ani hodinu. A díky jednoduchému systému je takovýto sklad maximálně bezpečný.

vyroba hal,výroba montovaných halmontované haly,skladové haly,ocelové haly

 

 

Dalším typem skladových prostor je montovaná hala. Montované haly dodáváme jako typové prefabrikované sestavy s jednoduchou a rychlou montáží, ale taky atypické haly dle požadavku zákazníka. Naše nabídka typů a rozměrů montovaných hal je díky modulovému systému velmi široká.

ocelové montované haly,skladové halyskladovací haly,pronájem hal

 

Dále nabízíme atypická prostorová řešení skladů, vytvořená za pomocí sestav skladových kontejnerů. Tato řešení můžete využít na stavbách jako stavební buňky a zázemí na staveništích, sklady pneumatik, sklady materiálu, skladové prostory pro ukládání a redistribuci zboží. A mnoho dalších možností využití.

prodej kontejnerů,pronájem kontejnerů

 

Vydělávejte s námi!

Vlastníte vhodné nevyužité zpevněné plochy či halové a skladové prostory? Nabízíme řešení jak vydělat. V případě zájmu nás kontaktujte. Zajímavé jsou zpevněné plochy s příjezdovou cestou již od 12m2.

Kontaktovat nás můžete na halysklady@email.cz

 

 

 

CZIN.eu
TOPlist