Vítejte

Naše firma nabízí skladové kontejnery, prodej a montáž montovaných hal a skladů. Méme řešení, která vám pomohou rychle rozšířit vaše skladové prostory. Montované sklady, haly a kontejnery lze navíc jednoduše kdykoliv dle potřeby rozšířit. Vaše skladové prostory mohou růst s Vámi.

Novinky

Kontejnery na skladování - skladový kontejner s bezpečnostní závorou zdarma

06.09.2015 11:18

Kontejnery jsou u nás levnější a diky příslušenství  zdarma i bezpečnější. Skladový kontejner dostanete nyní s bezpečnostní závoru zdarma. Vyberte si z naší široké nabídky skladových kontejnerů. Dopravu po celé České a Slovenské Republice zajistíme levně.

kontejnery v akci - skladový kontejner

Vyžádejte si ceník kontejnerů nebo vytvoření nabídky zdarma

 

zpět na haly-sklady.eu

Mobilní skladovací kontejnery od 13 790 Kč bez DPH

03.07.2015 09:00

Skladovací kontejnery za nejlepší cenu, to jsou mobilní montované sklady. Vyřeší nedostatek skladového prostoru rychle a bez problému. Potřebujete kontejner? Napište nám: halysklady@email.cz

skladovací kontejnery mobilní

Poslouží stejně dobře pro skladování na stavbě, montážích nebo jako sklad u domu. Mobilní skladové kontejnery snadno a rychle www.haly-sklady.eu

Kupte si skladové kontejnery u nás

09.10.2014 15:41

Potřebujete skladové kontejnery? Vyberte si skladový kontejner u nás! Mnoho typů a variant ze kterých si vyberete každý. Využijte naší nabídky!

 

 Ceník kontejnerů a probíhající akce na měsícříjen zašleme na vyžádání

Tel.: 725 280 857, e-mail: halysklady@email.cz

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Jaké typy skladovacích prostor nabízíme?

Nejmenší skladové prostory a nejrychleji k dodání jsou skladové kontejnery. Mnoho variant provedení a délek kontejneru. Dodání kontejnerů ihned po objednání. Vlastní nízkonákladová přeprava po ČR, SR, ale i po zemích EU. Dále nabízíme také pronájem kontejnerů.

 

 

Větší prostor pro skladování nabízí sestava skladových kontejnerů, neboli kontejnerová hala či kontejnerový sklad. Sklady nabízejí prostor až 5x6m. Montáž netrvá ani hodinu. A díky jednoduchému systému je takovýto sklad maximálně bezpečný.

vyroba hal,výroba montovaných halmontované haly,skladové haly,ocelové haly

 

 

Dalším typem skladových prostor je montovaná hala. Montované haly dodáváme jako typové prefabrikované sestavy s jednoduchou a rychlou montáží, ale taky atypické haly dle požadavku zákazníka. Naše nabídka typů a rozměrů montovaných hal je díky modulovému systému velmi široká.

ocelové montované haly,skladové halyskladovací haly,pronájem hal

 

Dále nabízíme atypická prostorová řešení skladů, vytvořená za pomocí sestav skladových kontejnerů. Tato řešení můžete využít na stavbách jako stavební buňky a zázemí na staveništích, sklady pneumatik, sklady materiálu, skladové prostory pro ukládání a redistribuci zboží. A mnoho dalších možností využití.

prodej kontejnerů,pronájem kontejnerů

 

Vydělávejte s námi!

Vlastníte vhodné nevyužité zpevněné plochy či halové a skladové prostory? Nabízíme řešení jak vydělat. V případě zájmu nás kontaktujte. Zajímavé jsou zpevněné plochy s příjezdovou cestou již od 12m2.

Kontaktovat nás můžete na halysklady@email.cz

 

 

 

CZIN.eu
TOPlist